Biurowiec firmy Promag

Wielkopolski lider intralogistyki

Czym jest itralogistyka?

W skrócie intralogistyka to system zarządzania przepływem towarowo-materiałowym wewnątrz przedsiębiorstwa. Zazwyczaj jest nią objęty cały proces przemieszczania się materiałów, półfabrykatów jak i gotowych produktów z jednego pooperacyjnego do kolejnego. Czyli intralogistyka odpowiada za wszystko to, co do firmy zostanie dostarczone, od momentu dostawy, aż do momentu gdy ją opuści.

PromagS.A. lider wielkopolskiej intralogistyki

Na wielkopolskim rynku w samym Poznaniu mieści się firma Promag, która już od 1982 roku zajmuje się właśnie intralogistyką. Choć przepływ materiałów wewnątrz przedsiębiorstwa jest znany od początku powstania fabryk, to w polskich realiach firmę zajmującą się tym zagadnieniem w latach 80′ można śmiało nazwać pionierem. Do dziś powstało w całej Polsce 10 oddziałów, co umożliwia błyskawiczną obsługę klientów z całego kraju, bez zbędnych opóźnień.

maszyna firmy Promag

Firmę wyróżnia kompleksowość działania, od projektu po realizację, przez dostarczenie sprzętów własnej produkcji. To właśnie to, że spora część wyposażenia, które uwzględnione jest w projektach intralogistycznych firmy pochodzi z własnej produkcji, pozwala na wyjątkowo elastyczne realizacje ściśle dopasowane do potrzeb klienta. Indywidualizacja rozwiązań jest tu często kluczowa i decyduje o opłacalności i ergonomii rozwiązania. Z pełną gamą produktów i usług warto zapoznać się na stronie firmowej w zakładce O firmie

Promag Konsumencki Lider Jakości 2021

Firma już po raz kolejny została utytułowana prestiżowym wyróżnieniem w rankingu Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Producenci regałów magazynowych”. To zasłużone wyróżnienie dla firmy, która systematycznym rozwojem i innowacyjnością oferowaną klientom pomaga im w rozwoju i optymalizacji procesów intraligistycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.